Wilt u ook € 500,- besparen op uw belkosten, Ready4VoIP

Artikelnummer:
 00100
Type verpakking:
 stuk
Verpakkingshoeveelheid:
 1

Nadat u dit product heeft ''besteld'' word er door 1 van de medewerkers van Ready4VoIP contact op genomen voor de aanvullende gegevens.

 

Farmers4all belt al ruim 2 jaar via VoIP en word elke maand weer verrast door de lage nota.

Read4VoIP, goedkoper bellen bestaat niet

 

Je belt met je huidige telefoon en houdt je eigen nummer, maar krijgt een aanzienlijk lagere telefoonrekening. Dat is bellen via VoIP van Ready4IT. En als relatie van Farmers4All krijg je bovendien nog eens extra korting. Goedkoper bellen bestaat niet.

 

Kwaliteit en betrouwbaarheid

Ready4VoIP is bellen via je internetverbinding, zonder dat je computer hoeft aan te staan. Het bellen werkt precies zo als voorheen. De geluidskwaliteit van spreken en luisteren zijn hoog, evenals de betrouwbaarheid.

 

Functies

Dankzij de online telefooncentrale biedt  Ready4VoIP bijzonder veel functionaliteiten. Zo is het mogelijk om digitale voicemail per e-mail te ontvangen. Ook fax per e-mail, voorgeprogrammeerde tijdgebonden doorschakelingen, een wachtrij en een keuzemenu behoren tot de mogelijkheden.

 

Goedkoop
Zowel qua belkosten als vaste lasten is VoIP aanzienlijk goedkoper dan 'traditioneel' bellen. En dan krijgen relaties van Farmers4all ook nog eens extra korting.

 
  • Gesprekskosten zijn gemiddeld 34% goedkoper.

  • Abonnementskosten zijn 70% goedkoper, voor Farmers4All relaties zijn de kosten zelf € 1,- per maand.

 

Business Case agrarisch bedrijf

In onderstaand voorbeeld uit de praktijk bespaart een agrarisch bedrijf jaarlijks zo'n € 500,- aan bel- en abonnementskosten. Bovendien bespaart het bedrijf op uitgaven aan een eigen telefooncentrale en is het aantal telefoonlijnen heel simpel uit te breiden.


Oude situatie

Het agrarisch bedrijf gebruikt op dit moment twee ISDN-lijnen die aangesloten zijn op een ISDN-centrale. Er wordt voornamelijk gebeld binnen Nederland. De huidige centrale is inmiddels 7 jaar oud en is nodig toe aan vervanging. U staat voor de keuze : een nieuwe centrale kopen of bellen via VoIP?

Nieuwe situatie

Het bedrijf belt via 2 telefoonnummers en gebruikt een uitgaande fax lijn via de online centrale van Ready4VoIP. Inkomende fax ontvangt u via e-mail. De kosten worden overzichtelijk op 1 nota gefactureerd. De eenmalige investering bedraagt €50,- voor het aanvragen en overzetten van telefoonnummers. Wanneer de bestaande telefoontoestellen aan vervanging toe zijn hebt u al een nieuw VoIP toestel vanaf €69,- . Wanneer bestaande toestellen in goede staat verkeren, kunt u deze behouden door een VoIP omvormer te plaatsen. De kosten hiervoor zijn eenmalig €50,-.

 

 

Functies IN Online VoIP Centrale

 

  • voicemail (mogelijk per toestel)
  • Wachtstand muziek na eigen keuze
  • Bel groepen (gelijktijdig rinkelen)
  • Bel route (achtereenvolgens rinkelen)
  • Snelkies nummers
  • Fax to mail
  • Auto Attendent (telefonisch keuzemenu)
  • Wachtrijsysteem
  • Doorschakelen datum tijd (voor bijv. feestdagen etc.)

 

 

 

                                                             oud                  nieuw              besparing

 

abonnement                                     € 24,51           € 1.00                   € 22.51

 

gesprekskosten (gemiddeld)            € 62.00            € 43.40                 €18.60

 

 

Totale besparing per maand           86.51            € 45.40                 € 41.11

 

Totale besparing per jaar €493.32

 

 

                                                         VoIP                  KPN                     Besparing
NL vast (p/min)                                 € 0,0195           € 0,0294               34%
NL mobiel (p/min)                             € 0,0990           € 0,1094               10%

Starttarief (per gesprek)                   € 0,0550           € 0,0754                27%
Onderling VoIP                                 € 0,0000                  -                        -

Wilt u ook € 500,- besparen op uw belkosten, Ready4VoIP